fbpx
  • rozen-david-austin-kopen.jpg

stamroos 120cm (Rosa Schneewittchen)

stamroos-120cm-(Rosa-Schneewittchen)
Photo courtesy of: Henk Lic. Sc.
Op zoek naar een andere soort of variëteit?: Tijdens onze openingsuren kan elke particulier komen kijken, uitkiezen en DIRECT mee nemen. Vind je niet wat je zoekt? Op zoek naar bepaalde soorten of variëteiten vaste planten, fruitbomen, sierheesters of andere tuinplanten? Wij zoeken met u mee! Breng uw lijstje mee. We werken samen met de belangrijkste groothandels en boomkwekerijen in België. Bestel HIER TER PLAATSE uit het online aanbod van meer dan 300 kwekers! Vraag naar Nancy of Henk. Afhalen is dan meestal mogelijk de volgende zaterdag 1 week later.
Prijsinfo: Prijzen kunnen uitsluitend ter plekke in de winkel geraadpleegd worden. Een grote hoeveelheid van één plantensoort nodig? Profiteer dan van onze volumekorting! Meer info ter plekke in onze plantenwinkel. Offerte aanvraag per mail is niet mogelijk!
Beschikbaarheid: Deze online catalogus toont ons assortiment, niet onze voorraad! Vraag naar de beschikbaarheid in onze plantenwinkel of per mail.

Rosa Sneewittchen produceert licht geurende, volledig dubbele, zuiver witte bloemen, met soms een tintje van roze in de nazomer. Bloeiend van het late voorjaar tot de herfst.

Rozen en biodiversiteit. In tegenstelling tot enkelvoudige rozensoorten die als een magneet de bijen aantrekt zijn deze grote gevulde rozen zijn niet echt een trekpleister voor onze nuttige insecten. Toch dragen ze bij aan de biodiversiteit. Stel de wintersnoei over zodat allerlei vogels kunnen genieten van de uitgerijpte rozenbottels. Het vruchtvlees van de rozenbottels zijn een lekkernij voor lijsters en merels. Zaadeters zoals distelvinken peuteren lange spitse zaadsnavel de zaden uit de bottels.

Op zoek naar de Rosa Sneewittchen stamroos? Voor meer informatie over Sneewittchen stamrozen bent u van harte welkom tijdens onze openserredagen te Zwevegem. De Rosa Sneewittchen stamroos in pot gekweekte is verkrijgbaar onder voorbehoud van beschikbaarheid en of teeltfactoren zoals de weersomstandigheden of slagen van de stekken of enten.